Kategorie sklepu


Artykuły

Wybierz dział

Dane kontaktowe
Domgaz - Części AGD
tel.: (74) 846-94-42
tel. kom.: 600-235-760
więcej »
Zaloguj się

nie pamiętam hasła!
zarejestruj się

  • Dotpay - formy płatności
  • CERTYFIKAT DBAŁOŚCI O PRAWA KONSUMENTA
  • domgaz.sklepy.pasejo.pl

Najczęściej zadawane pytania

1. Co oznaczają statusy zamówienia ?

2. Czy można anulować lub dokonać zmian w zamówieniu ?

3. Jaki jest koszt wysyłki ?

4. Kilka dni temu przyszła informacje o wysłaniu przesyłki. ale do obecnej chwili do mnie nie dotarła ?

5. Skąd mam wiedzieć jaki jest numer maszynki do mięsa ? O co chodzi z tymi numerami ?

6. Czy w maszynce do mielenia mięsa można zamiast noża jednostronnego zastosować nóż dwustronny ?

 

1. Co oznaczają statusy zamówienia ?

Status zamówienia określa na jakim etapie znajduje się zamówienie. Informacje o zmianie statusu z ewentualnymi informacjami dotyczących zamówienia są wysyłane na podany adres e-mail.

- Niepotwierdzone: domyślny status zamówienia przypisywany do każdego zamówienia wpływającego do sklepu - klient dokonał zakupu bez potwierdzenia swojego adresu e mail. Zamówienie zostaje przyjęte do realizacji.

- Nowe: domyślny status przypisywany do każdego zamówienia wpływającego do sklepu. Zamówienie zostaje przyjęte do realizacji.

- W realizacji: Oczekiwanie na wpłatę, następnie przygotowanie do wysyłki. Przy opłaceniu przez serwis Dotpay i przesyłce pobraniowej, przygotowanie do wysyłki.

- Wysłane: Oznacza że zamówione produkty zostały wysłane na podany adres w zamówieniu.

- Zrealizowane: Oznacza że zamówione produkty zostały wysłane na podany adres w zamówieniu lub zostały odebrane osobiście w siedzibie firmy.

- Anulowane: Oznacza anulowanie zamówienia przez zamawiającego, dublowania zamówienia, wspólnych ustaleń pomiędzy klientem a sklepem.

- Zwrot przesyłki: Oznacza że przesyłka wróciła z powrotem do sklepu. Zły adres odbiorcy, nieodebrana przesyłka w terminie, odmowa przyjęcia.


2. Czy można anulować lub dokonać zmian w zamówieniu ?

Tak, można anulować, dokonać zmian danych do wysyłki a także zmienić treść zamówienia do momentu wysłania przesyłki.

 

3. Jaki jest koszt wysyłki ?

Koszt przesyłki jest uzależniony od wagi przesyłki jak i od formy płatności (przedpłata, płatne przy odbiorze) W czasie procesu składania zamówienia należy określić ilość sztuk, sposób dostawy oraz płatności. System obliczy koszt wysyłki.Cennik znajduje się na stronie: Formy i koszty dostawy


4. Kilka dni temu otrzymałam informację o wysyłce przesyłki, ale do chwili obecnej do mnie nie dotarła.

Korzystamy z usług Poczty Polskiej. Od daty wysłania zamówienia przesyłka powinna być doręczona w terminie 1-3 dni roboczych. W przypadku gdy doręczyciel nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem pozostawi awizo, po czym przesyłkę będzie można odebrać w Urzędzie Pocztowym wskazanym na awizo. W przypadku opóźnienia w doręczeniu przesyłki proszę o zgłoszenie tego przypadku sprzedawcy. Sprawdzimy po numerze nadawczym gdzie znajduje się przesyłka. Dołożymy wszelkich starań celem wyjaśnienia sytuacji. Reklamacje na Poczcie sklep może złożyć po 14 dniach od nadania przesyłki.


5. Skąd mam wiedzieć jaki jest numer maszynki ? O co chodzi z tymi numerami ?

Nr "5", "8", "10" - w ten sposób jest oznaczona wielkość komory maszynki. Np. Maszynka Zelmer 686.5 to piątka po kropce oznacza że mamy maszynkę nr "5" Jeśli byłoby napisane 686.8 to mamy maszynkę nr "8" Również na nożu jest wytłoczony numer maszynki np "5" lub "8" Wielkość komory można również rozpoznać po średnicy sitka:

- średnica całego sitka do maszynki nr 5 wynosi 53,5 mm

- średnica całego sitka do maszynki nr 8 wynosi 61,0 mm

- średnica całego sitka do maszynki nr 10 wynosi 70,0 mm

 

6. Czy w maszynce do mięsa zamiast noża jednostronnego można zastosować nóż dwustronny ?

Nóż jednostronny różni się od noża  dwustronnego grubością i nie można stosować zamiennie. Musi być taki sam jaki był wcześniej w wyposażeniu.

Jeśli chcemy używać noża dwustronnego to musimy stosować ślimak do noża dwustronnego. Komplet ten będzie pasował zamiennie do maszynek gdzie na wyposażeniu był komplet: ślimak do noża jednostronnego - nóż jednostronny

 

Powrót